top of page

Garanti ve İade Şartları
Kista Baby Bebek Uyku Seti

Garanti ve İade Şartları

Online alışverişlerinizde ürünlerimiz 24 (yirmi dört) ay tüketici garantisi kapsamındadır.
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan / tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) günlük süre içinde satın almaktan vazgeçerek teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranız ve iade sebebinizi içeren bir talep yazısı veya e-posta bilgilendirmesi ile iade edebilirsiniz. kistababy.com üyesi iseniz “Hesabım / İade Taleplerim” menüsünden iade kaydınızı oluşturabilir ve takip edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Bu şekilde gönderilen ürünler kistababy.com tarafından kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır. Müşteri süresi içinde satıştan caydığı hallerde ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün / ürünlerin tarafımıza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek beş (5) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından yapılmaktadır, ilgili bu sürede kistababy.com’un tasarrufu bulunmamaktadır. Taksitli ödeme seçeneğiyle aldığınız ürüne ait tutarın tamamı, kredi kartınıza iade edilir. Bankanız tarafından iadenizin geri ödenmesi taksitli olarak kartınıza yansıtılır.

Müşterilerimiz satın almış oldukları ürünü almaktan vazgeçmeleri halinde, kargoya teslim edilmeden önce tarafımıza ulaşarak siparişini iptal etme hakkına sahiptirler.

Ücretsiz Kargo kampanyası ile oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.
İade gönderi ücreti müşteriye aittir.

bottom of page